Event: Messe

Møt Eksfin på AQUANEXT

Eksfins kontor i Rogaland er alltid lett tilgjengelig, og for AquaNext kan du møte hele sjømat-teamet.

Date and time

Date: 22 September 2026 - 23 September 2026

Location: Stavanger

Se mer informasjon på arrangørens nettside

 

Hvordan Eksfin kan hjelpe din bedrift

  1. Arbeidskapital for bedrifter som eksporter

    Eksfin samarbeider med banker for å øke tilgang på driftskreditter (kassekreditter el.) for norske eksportbedrifter. Ved at Eksfin avlaster 50 prosent av bankens kredittrisiko kan banken låne ut mer til selskaper i vekstfase.

  2. Investeringsfinansiering til eksportrettede prosjekter i Norge

    Investeringsfinansiering gjør det mulig for din bedrift å investere i eksportrettet virksomhet i Norge. Skal du investere i anleggsmidler i Eksfin bistå med lån og risikoavlastning.

  3. Skipsfinansiering av fartøy til havbruksnæringen

    Vi tilbyr lån og garantier til ulike fartøy innen fiskeri og havbruk. Dette omfatter for eksempel brønnbåter, bløggebåter og servicefartøy og flyttbare havmerder. Vi finansierer skip bygd ved norske verft, og norsk utstyr og tjenesteleveranser til skip bygd ved utenlandske verft.

Published: